Dołącz do zespołu

Jeżeli uważasz, że jesteś dobrym żeglarzem i chcesz sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach dołącz już dziś do naszego zespołu. Wejdź na pokład katamaranu Klimatyzacja.pl i przeżyj przygodę swojego życia.

Katamaran to nie miejsce dla każdego. Będziesz mokry, zmarznięty i niewyspany. Jeden błąd wystarczy, żeby zrobić fikołka na otwartym morzu bez szans na szybką pomoc. Słońce zajdzie za horyzont a ty będziesz pędził dalej na małym, wywrotnym katamaranie. Po kilku godzinach ciągłej adrenaliny zaśniesz przy sterze a przed oczami pojawiają się dziwne halucynacje. To będzie test twojego charakteru. Czy jesteś dobrym żeglarzem? Czy poradzisz sobie w trudnych sytuacjach, gdy będziesz skazany wyłącznie na swoje umiejętności? Czy poznasz tajniki agresywnego żeglowania i wejdziesz do grona nielicznych żeglarzy?

Podejmij wyzwanie i przeżyj prawdziwą żeglarską przygodę!

 

Wybierz wyzwanie dla siebie

W zależności od tego, czy preferujesz intensywny trening żeglarski, czy chcesz się przetestować podczas długiego rejsu mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Wybierz opcję która najbardziej Ci odpowiada:

  • Intensywne rejsy treningoweto znakomita okazja, aby zapoznać się z regatowym wyposażeniem jachtu i zasmakować agresywnego żeglowania. Będziesz balastował na trapezie, nauczysz się używać genakera i sterować katamaranem. Przepłyń z Gdyni na Hel, lub ze Świnoujścia do Dziwnowa i poczuj smak prawdziwej morskiej przygody.
  • Rekord prędkości polskiego wybrzeża.Jeżeli jesteś doświadczonym żeglarzem sprawdź siebie na trasie Świnoujście-Gdynia, lub Gdynia-Świnoujście. Ponad doba szalonej żeglugi w ciężkim i mokrym kombinezonie to wyzwanie tylko dla najtwardszych. Rekord polskiego wybrzeża wciąż pozostaje niepobity. Dołącz do grona nielicznych żeglarzy, którzy odważyli się rzucić wyzwanie. Pokaż na co Cię stać i dołącz do gry.

 

Przetestuj najnowsze gadżety żeglarskie

Wyposażymy Cię na czas trwania rejsu w specjalistyczny sprzęt przetrwaniowy. Dostaniesz odzież termiczną, kamizelki ratunkowe a nawet specjalny lokalizator satelitarny dzięki któremu wezwiesz pomoc w razie wypadku. Bezpieczeństwo załogi jest dla nas najważniejsze.

W skład osobistego wyposażenia wchodzi:

  • pianka i kombinezon termiczny TPS
  • kamizelka asekuracyjna 50N
  • kamizelka pneumatyczna Spinlock 275N
  • osobisty lokalizator satelitarny PLB1 Ocean Signal
  • radiotelefon osobisty UKF Entel
  • kask chronący głowę wraz z latarką
  • nóż ratunkowy 
  • komplet pirotechniki osobistej

 

Tylko dla profesjonalistów

Oferta przeznaczona jest dla osób pełnoletnich z doświadczeniem żeglarskim. Jeżeli jesteś sprawny fizycznie, potrafisz działać w zespole i jesteś gotowy na postawienie swojego życia na jeden pływak, to zgłoś się już dziś. Liczba miejsc ograniczona!

Uwaga! Żegluga na małym katamaranie mimo wszystkich zabezpieczeń, które posiadamy nie jest całkowicie bezpieczna. Musisz być świadomy wszystkich zagrożeń na jakie się wystawiasz. 

Spełniasz wymagania? Zapytaj o wolny termin!

Zapraszam na pokład.

Filip Walczak
+48 605 554596